|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Bebe Rexha qan në skenë: Një milionë herë faleminderit shqiptarë 

Këngëtarja me famë botërore  është emocionuar shumë në skenën e ngritur në Sheshin “Nënë Tereza”, Tiranë,  kur ka parë mijëra të rinj shqiptarë si ajo që kishin mbushur sheshin për të kënduar me të.

“Dua tju falenderoj shumë. Jam krenare që jam shqiptare. Faleminderit shumë shumë 1 milionë herë faleminderit” tha ajo duke bërë dhe simbolin e Shqiponjës.

Screenshot_8 Screenshot_7 Screenshot_9 Screenshot_11 Screenshot_13 Screenshot_12 Screenshot_10

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Shqiptari vret grekun, i gacmoi motrën.

Greqi - Detaje të tjera zbardhin vrasjen e qytetarit grek nga i riu shqiptar. Informacionet në vijim flasin për një krim, i cili ka patur në qendër motive familjare. Mësohet...

Close