|E shtunë, Shtator 23, 2017

Belen Rodriguez psuhime luksoze e foto seksi (fotot) 

Belen Rodriguez ka realizuar një tjetër set fotografik teksa shihet që ka një trup perfekt dhe mjaft seksi. Ajo ka pozuar e veshur vetëm me të brendshme.

Ajo ndodhet në Milano dhe po kalon ditë intensive sëbashku me të dashurin e saj Andre Lannone.

Gjitashtu ata sëbashku kanë shkuar në emisionin italian  “Maurizio Costanzo Show”, ku kanë deklaruar që janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ish velina nudo në pishinë (fotot)

Ish-velina e “Striscia la notizia”, Elena Barolo i ka thyer të gjitha tabutë dhe ka vendosur që të bëjë “boom”....

Close