|E shtunë, Janar 20, 2018

Belholla (fotot) 

Kim Kardashian është njëra nga femrat  më të komentuara në botë

Ajo ka arrit t marrë vëmendjen fal linjave të saj seksi, Kimi është shumë aktive në rrjetet sociale ajo nuk heziton të ndaj foto provokuese edhe me fansat e saj.

Kimi është nënë e dy fëmijëve dhe arrit prapë të ketë linja seksi pasi që merret shumë me trupin e  saj, ajo ka postuar një foto në rrjetin sociale instagram e veshur me një babysuit dhe një kapelë duke i;u treguar femrave se si mundë ta kenë një bel të hollë.

Për ta pasur një bel të hollë i’u duhet të shkoni sa më shumë në palestër, ka thënë Kimi

.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Basha priti Lu-në por jo Vlahutin. ja çfarë i tha Basha – Lu-së

Pas vizitës së ambasadorit amerikan,...

Close