|E shtunë, Nëntor 18, 2017

Bella Hadid, a është femra më sexi në botë? 

Është shumë e re, por ajo tashmë gëzon statusin e një prej modeleve më të popullarizuara në botë.

Bella Hadid merr pjesë në sfilata të modës gati çdo muaj – dhe po ashtu pothuajse çdo muaj realizon albume fotografike për revista të ndryshme.Bukuroshja zeshkane 20-vjeçare është aktive edhe në rrjetet sociale, ku i mban ndjekësit e saj të informuar për aktivitetet e saj.

Sot, Bella ka publikuar një fotografi të re mjaft joshëse, në të cilën ajo shihet në bordin e një jahti.Poza e saj është fantastike, dhe shfaq të pasmet seksi të modeles këmbëgjatë, e veshur me bikini të bardha.Bella sikur po do që të tregojë se ndihet si femra më seksi në botë aktualisht.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Frontex shpalos planin e ri të veprimit për emigrantët

Agjensia e mbrojtjes së kufijve të jashtëm të bashkimit europian shplasoi planin e ri të veprimit me qëllim frenimin e...

Close