|E premte, Janar 19, 2018

Bën tatuazh në sy, humbet shikimin 

Një modele ka humbur shikimin në syrin e saj të djathë pasi bëri tatuazh në sy.

Catt Gallinger nga Kanadaja vendosi të ndryshonte ngjyrën e së bardhës së syrit duke e kyther në të purpurt por procedura shkoi keq. 3 javë pasi ka bërë operacionin, Catt  ka ndjerë shqetësime dhe bëri vizitë mjeksore.  Por menjëherë pas marrjes së trajtimit, syri i saj u mbyll.  24-vjeçarja ka shpërndarë fotografitë në internet për të nadrë shqetësimin me njerzit dhe për të paralajmëruar rrezikshmërinë që kjo procedura sjell.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Protesta , 200 familje një javë pa drita.

Fier - 200 familje të...

Close