|E mërkurë, Shkurt 21, 2018

Bëri sex me të panjohur, hedh në gjyq hotelin 

Një gjykatë në Gjermani po përballet me një rast aspak të zakontë.

Bëhet fjalë për një grua, e cili ka paditur hotelin sepse nuk i jep emrin e djalit me të cilin, ajo ka fjetur nëntë muaj më parë.

Arsyeja që ajo e kërkon është sepse atë natë mbeti shtatzënë. Fëmija që solli në jetë quhet Joel, por ai nuk ka baba sepse hoteli nuk pranon të jap emrin sepse kjo quhet shkelje e privasisë.

Ajo mban mend vetëm se emri i tij ishte Michael, por punonjësit e hotelit thonë se atë natë janë regjistruar katër persona me të njëjtin emër. Por shumica e meshkujve nuk japin emrin e tyre të vërtetë, kur regjistrohen në hotel.

Gjykata nuk ka marrë asnjë masë ndëshkimore ndaj hotelit, ndërsa gruas i ka thënë vetëm se me të tilla detaje duhet bërë shumë kujdes.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Gazetarja amerikane – Shqiptarët në Maqedoni dhe Preshevë kryengritje në verë

Maqedonia rrezikohet gjatë kësaj vere...

Close