|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Berisha largohet nga Lazio, në vendin e tij djali i Foto Strakoshës, Thomas 

Simone Inzaghi, trajneri i Lazios, nuk e ka ftuar fare në ekip Etrit Berishën për ndeshjen ndaj Juventusit, e cila luhet në kuadër të xhiros së dytë të Serie A.

Etrit Berisha ndodhet pranë largimit nga klubi i Lazios. Ai nuk është ftuar fare në ekip nga  trajneri, Simone Inzaghi për ndeshjen ndaj Juventusit, e cila luhet sot nga ora 18:00.

Tre portierët e thirrur nga trajneri janë Federico Marchetti, Thomas Strakosha dhe Vargiç.

Vendin e Berishës duket se e ka zënë i riu Strakosha, pasi edhe në ndeshjet e kaluara gardiani i kuqezinjve nuk ka pasur rolin e titullarit në formacion.

Kështu, Berisha gjatë këtij muaji pritet të bëhet me skuadër të re. Ai ka zgjuar interesimin e disa ekipeve, në mesin e tyre është edhe Palermo.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pranga 2 rojeve privat, vidhnin gazoil tek "Bankers".

     Fier - Më datë 15.07.2014, nga ana e Sektorit Kunder Krimit Financiar ,pas nje pune nje mujore ,u be finalizimi I Operacionit “The Guards” ku u bë arestimi i...

Close