|E enjte, Qershor 22, 2017

Berisha : Me ‘Gate’ nuk kam folur, por mua më telefonojnë edhe nga burgjet. 

saliberisha Tiranë – Gjatë bashkëbisedimit me gazetarët, ish-kryeministri Berisha ka komentuar edhe akuzat e deputetit të PS-së, Taulant Balla nga salla e Kuvendit, i cili e akuzoi se për lidhje me personat që u arrestuan në Lazarat, të cilët iu kundërpërgjigjën me armë aksionit të policisë. Ai shkoi më tej, ndërsa tha se Berisha, ka folur në telefon me Gate Mahmutajn, para se të vetëdorëzohej.

Berisha ka mohuar të ketë kontraktuar me ‘Gaten’, ndërsa ka shtuar se numri i tij është publik dhe mund t’i bjerë çdo person.

“Gatja nuk ka folur absolutisht me mua. Numrit tim i bie e gjithë Shqipëria. Nuk mund ti përgjigjem çdo numri, por edhe po të kishte do ti përgjigjesha. Mua më marrin dhe nga burgu, e kam publik numrin unë. E përgëzoj që u dorëzua”,- tha Berisha.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Banorët – Rruga është e ngushtë, nuk shkëmbehen makinat e mjetet bujqësore (fotot)

Fier - Kanë përfunduar punimet për rikonstruksionin e  rrugës Kthesa e Bishanit – Boçovë – Varrezat e fshatit Bashkim”, në...

Close