|E premte, Janar 19, 2018

Berisha : Me ‘Gate’ nuk kam folur, por mua më telefonojnë edhe nga burgjet. 

saliberisha Tiranë – Gjatë bashkëbisedimit me gazetarët, ish-kryeministri Berisha ka komentuar edhe akuzat e deputetit të PS-së, Taulant Balla nga salla e Kuvendit, i cili e akuzoi se për lidhje me personat që u arrestuan në Lazarat, të cilët iu kundërpërgjigjën me armë aksionit të policisë. Ai shkoi më tej, ndërsa tha se Berisha, ka folur në telefon me Gate Mahmutajn, para se të vetëdorëzohej.

Berisha ka mohuar të ketë kontraktuar me ‘Gaten’, ndërsa ka shtuar se numri i tij është publik dhe mund t’i bjerë çdo person.

“Gatja nuk ka folur absolutisht me mua. Numrit tim i bie e gjithë Shqipëria. Nuk mund ti përgjigjem çdo numri, por edhe po të kishte do ti përgjigjesha. Mua më marrin dhe nga burgu, e kam publik numrin unë. E përgëzoj që u dorëzua”,- tha Berisha.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ronaldon shënon më shumë se 22 skuadra në Champions

Cristiano Ronaldo po shkëlqen këtë...

Close