|E hënë, Shkurt 20, 2017

Berisha tregon raportet që ka pasur me Rrugovën (video) 

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka thënë se brenga më e madhe në e tij ka qenë Kosova e pushtuar dhe çlirimi i saj është ëndërr e realizuar.

“Asnjë brengë më të madhe se Kosovën s’kam pasur. Jam i lumtur dhe me fat që dhashë aq sa munda të jap”, tha Berisha në një intervistë për Dukagjinin.

Ai ka folur edhe për marrëdhëniet me liderët politikë në Kosovë. Ka thënë se më të gjithë është njëjtë, e më të veçanta lidhjet i kishte me Ibrahim Rugoven.

“Kam marrëdhënie normale më të gjithë, por trashëgimia ime ishte marrëdhëniet më LDK-në dhe me presidentin Rugova, në atë kohë kishte vetëm disa partitë tjera, dhe me ta kisha marrëdhënie shumë të mira”.

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja shqiptari në listën e anëtarëve sekret të Iluminatit https://t.co/cl79jwTHkL https://t.co/3sdJPBddcW
505 people follow ALB365
Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic DigitalT Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kuksi zhgënjen me Apoloninë.

Superiorja nisi me surpriza të këndshme dhe këtë javë, ku ra në sy barazimi i Kukësit ndaj Apolonisë, apo fitorja...

Close