|E shtunë, Maj 27, 2017

Besa Kokëdhima kapet ‘Mat me granata ‘ (fotot) 

Ka qenë një verë e suksesshme kjo që lamë pas për këngëtaren Besa Kokëdhima.

Ajo publikoi dy këngë të cilat u pëlqyen mjaft nga publiku, e mesa duket për pjesën tjetër të kohës Besa Kokëdhima ka dashur të relaksohet. Ndonëse temperaturat janë ulur dhe kanë nisur reshtjet e shiut, nuk kanë qenë faktor që Besa të mos të shijojë një ditë çlodhëse në pishinë. Ja tek e shohim me bikini, ndërkohë që ka ekspozuar gjoksin, ose si shprehen shqiptarët, ka nxjerr granatat e dorës. Në këto foto Kokëdhima duket mjaft joshëse dhe në formë.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Duka firmos marrëveshjen me Bashën, tre deputetë në listat e PD https://t.co/BueCpx2x26 via @wwwalb365com
11,293 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
fytyre pa rrudha
Ja ç'farë duhet të hani që të largoni rrudhat.

   E bardha e vezës, vaji i ullirit, lëngu i limonit, frutat dhe perimet, përveçse janë ushqime shumë të shijshme,...

Close