|E enjte, Qershor 22, 2017

Besa mbuluar ne ar. 

 28686   Besa Kokëdhima pas sukseseve të shumta në skenën muzikore , ka surprizuar sërisht me lançimin e këngës së saj më të re me titull “Mbretëreshë”. Kësaj radhe këngëtarja ka bashkëpunuar me Vig Poppa-n dhe Darko Dimitrov dhe teksti është shkruar nga vetë Besa dhe Vig Poppa. Gjithashtu, ajo ka bashkëpunuar edhe me një nga emrat më të njohur të modës italiane si Idriss Guelai. Në këtë klip, Besa shfaqet si një mbretëreshë, e veshur tërsisht me ar.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Po vjen makina që punon me uj (video)

Një shkencëtar iranian i quajtur Alaeddin Qassemi, pretendon se ka bërë një shpikje të re; një makinë që funksion me...

Close