|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Besart Berisha i thotë po Kosovës 

Besart Berisha i ka thënë po Kombëtares së Kosovës

Kombëtarja e Kosovës është përforcuar edhe me një super sulmues, pasi Besart Berisha ka pranuar ftesën e përzgjedhësit Albert Bunjaki.

Lajmi është konfirmuar nga Enis Fetahu, i cili ka thënë se Berisha është duke u nisur për Kosovë.

“Ky është kosovar, shqiptar dhe është hero. Besart Berisha u nisem… Rusia 2018”, ka shkruar Fetahu në Facebook. /Express/

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
700 euro kontratë pune për në Katar, arrestohet 47 vjeçari

Fier - Një shtetas u arrestua nga policia dhe një tjetër u shpall në kërkim pasi akuzohen se kanë mashtruar qytetarë për t’i çuar në punë në Katar. Në pranga...

Close