|E martë, Qershor 27, 2017

Beyonce mahnit me tatuazhin e ri (fotot) 

Beyonce dhe Jay Z kanë organizuar një festë për dy binjakët e tyre që do vijnë së shpejti në jetë.

Ylli i popit kishte ekspozuar, në “Carter Push Party” e organizuar në stil afrikan, barkun e saj ku binte në sy një tatuazh i bërë me këna.

Festa u mbajt në Los Angeles të dielën dhe të pranishëm ishin të afërmit e çiftit, miqtë si dhe nuk mund të mungonte vazja e tyre 5-vjeçare Blue Ivy.

Bukuroshja 35-vjeçare ka postuar më vonë fotot në Instagram.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Prangoset 64 vjeçari, mbante 5,5 kg kanabisativa.

Fier - Sektori i luftës kundër narkotikëve në drejtorinë e policisë së qarkut Fier ka vënë në pranga gjatë orëve...

Close