|E shtunë, Janar 20, 2018

Bie nga ballkoni, vdes gruaja 86 vjeçe 

Shkodër – Një 86-vjeçare ka gjetur vdekjen ditën e djeshme në Shkodër, pasi ka rënë nga banesa ku jetonte.

Lajmin e ka bërë me dije policia, e cila përmes një njoftimi thotë se viktima është 86-vjeçarja me iniciale F.D.

Njoftim i policisë

Më datë 11.01.2018, në lagjen Vasil Shanto, shtetasja F.D, vjeç 86 ka rënë nga ballkoni i banesës, dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Shkodër, për ngjarje aksidentale.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pragnisje sezonit turistik, Subashi – këtë vit pushuesit do orientohen në vende të pastërta (foto e video)

Fier - Bregdeti I Semanit...

Close