|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Biznesmeni grek përdor shqiptarinpër ti vendosur gjobë konkurentit 

Një biznesmen grek 42 vjeçar ka ‘përdorur’ një shqiptar për të shantazhuar konkurrentin e tij.

Mediat greke shkruajnë se shqiptari i ka kërkuar 5 000 euro, para të cilat do të jepeshin për një makinë të shitur më herët.

Biznesmeni grek ka futur shqiptarin për ta kërcënuar me jetë konkurretin e tij. E enjtja ishte afati i fundit që shqiptari i kishte vendosur biznesmenit tjetër grek.

Ai shkoi në dyqanin e tij, por aty e ka pritur policia dhe e ka arrestuar.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kënga që ul shqetësimin 65 % (video)

Shqetësimi – ndjenja e panikut, brengës dhe frikës – nuk është diçka e re. Shekuj më parë ishte shkruar për këtë dukuri edhe nga Hipokrati, nga Soren Kierkegaard, por edhe...

Close