|E mërkurë, Shkurt 21, 2018

Bleona e ka ndier shpejt vapën 

Bleona Qerreti e paska ndier shpejt vapen kjo per faktin se diten e sotme ka postuar ne llogarine e saj ne twitter nje foto te cilen e publikuam dhe ne.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja 4 ministrat e rinj, emrat

Pas mbledhjes së sotme të...

Close