|E hënë, Korrik 24, 2017

Bleona: E vërteta e premtimit për 24 orë seks me trajnerin e kombëtares shqiptare . 

10471090_1500200816861962_202757733393028916_n      USA – Këngëtarja shqiptare që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Bleona Qereti, reagoi sonte lidhur me pretendime të hedhura në disa media se ajo ka premtuar të bëjë 24 orë seks me trajnerin e kombëtares shqiptare në rast se Shqipëria do kualifikohet në eleminatoret e Europianit Francë 2016.

“Mora njoftim sot permes perfaqesuesit tim ne Shqiperi, se nje lajm i çuditshëm po qarkullon per mua ne mediat e shkruara dhe ato online. Me gjithe respektin qe kam per Kombetaren Shqiptare në futboll dhe për trajnerin e saj, si pasoje e largimit nga Shqiperia nuk jam fare e azhornuar mbi lajmet nga sporti. Nuk e njoh Gianni De Biasin, vetem sot u ndesha me emrin e tij dhe kurrë nuk kam deklaruar diçka per të në media. Çfarëdo qe te keni lexuar, nuk jam un’”, – thekson Bleona.

“Lexova mes rreshtave ne lajmin e publikuar se intervista eshte dhene per Albanian American Vision, seriozisht nuk ia kam fare idene se çfarë është ky televizion, e jo me te kem thene dicka per të”, – thotë Bleona.

Në fakt në akseset e Albanian American Vision nuk rezulton një intervistë e tillë.

Reagimi i Bleonës sonte, erdhi pasi u citua të ketë thënë një ditë më parë se “në rast se Shqipëria do kualifikohet në eleminatoret e Europianit Francë 2016 ajo do ofrojë 24 orë seks falas për trajnerin e përfaqësues kuq e zi De Biasi”. Në disa media u pretendua se deklarata e Bleonës është bërë me audio dhe video, në Albanian American Vision TV ku Bleona Qerreti premtimin ia ka bërë italianit De Biasi në një telefonatë të drejtpërdrejt me trajnerin”.

E pyetur “pse Bleona nuk inkurajon futbollistët shqiptarë por vetëm trajnerin italian për fitoret në Francë 2016 Bleona Qereti përgjigjet: “Duhet t’i tregojmë mikpritjen dhe dashurinë shqiptare trajnerit italian që do na udhëheq drejt triumfit dhe suksesit. Futbollistët shqiptarë dhe kosovarë janë shumë fshatarë dhe duhet të mësohen të jenë më civilë dhe socialë pasi kanë mbetur shumë të prapambetur në mentalitet”.

Këto thënie të publikuara, nuk janë konfirmuar nga TV që u pretendua se e ka intervistuar.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Me këtë pije hiqni 2 kg në 24 orë

Shumë femra ëndërrojnë rreth asaj që për një ditë të humbin në peshë. Me këtë pije, do të humbni deri...

Close