|E enjte, Gusht 24, 2017

Bleona – Kur rrobat ti presin me gërshërë 

Këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar në Instagram një foto ku përgatitet për setin fotografik të radhës.

Siç shohim edhe nga kjo foto seti duket mjaft provokues dhe diçka e tillë vihet re nga veshja e Qeretit të cilën stilistët po ja “grisin” edhe më shumë me gërshërë./Gazeta Express/

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kujdes ! Fotot e fëmijëve tuaj në facebook përfundojnë në faqe pornografie

Gjysma e materialeve dhe fotografive që gjenden në faqet e internetit të pedofilisë, janë burim apo të vjedhura nga imazhet...

Close