|E hënë, Shtator 25, 2017

Bleona Qereti vetëshpallet si ‘përbindëshi më i frikshëm’ 

Bleona Qereti është rikthyer fuqishëm në rrjetet sociale për ndjekësit e saj.

Krah foto së postuar ajo ka bërë një deklaratë të fortë për veten.

‘Vajza më e mirë që keni dashur ndonjëherë, dhe përbindëshi më i frikshëm që nuk keni ditur se keni nevojë ..’- ka shkruar Bleona Qereti krah fotos ku duket më sensuale se asnjëherë më parë. /Gazeta Express/ 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Çika, Demaçit: Koalicioni Rama-Meta u bekua nga Tadiqi.

     Analisti politik nga Shqipëria, Nebil Çika i është kundërpërgjigjur deklaratës së veprimtarit të çështjes shqiptarë Adem Demaçit, i cili...

Close