|E diel, Nëntor 19, 2017

Bleona Qerreti mbulohet për Bajram 

Këngëtarja Bleona Qereti e ka nisur ditën sot me një urim për të gjithë besimtarët myslimanë.

Ajo ka uruar festën e Kurban Bajramit, përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Në këtë fotografi, këngëtarja shfaqet e mbuluar kokë e këmbë përpara xhamisë së sheik Zajedit, në Arabinë Saudite.

“Të gjithë besimtarëve Musliman gëzuar nga zemra kurban bajramin. Zoti ju bekoftë!”(sic.), ka shkruar Bleona përbri fotografisë.

Ndryshe nga çdo paraqitje e saj e ekspozuar në rrjetet sociale, kësaj here ajo befason fansat me një dukje më ndryshe, nga ajo që jemi mësuar të shohim. Sigurisht që komplimentet dhe pëlqimet nuk kanë munguar nga ndjekësit e saj të shumtë. /Telegrafi/

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Droga filipinase Shaboo. Ja efektet dhe pse nuk ka aromë

Droga filipinase e tmerrshme  që të shkatërron edhe fytyrën ka mbërritur në Padova. Quhet Shaboo, një mentafetaminë e pastër, që...

Close