|E hënë, Qershor 26, 2017

Bleona Qerreti tregon te pasmet pa fotoshop. 

129151   USA – Këngëtarja Bleona Qereti ka kohë që është në fokus për karrierën e saj në Amerikë dhe fotot provokuese që ka postuar herë pas here në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka hedhur foto në “facebook” e veshur me bikini në ngjyrë të bardhë dhe fokusi kanë qenë të pasmet. Qëllimi i fotos është të tregojë që të pasmet nëpër foto të ndryshme nuk janë Photoshop, por janë të sajat. Foton ia ka dedikuar gazetarëve dhe atyre që kanë komentuar për të pasmet e saj.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Manjani: Biznesi i kanabisit financoi ruajtjen e rezultatit të PS-së të 2013 https://t.co/iBI17c9J77 https://t.co/iAk881Y48y
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Shkolla e policisë, ja 200 emrat që të martën i nënshtrohen testimit fizik (emrat)

Tiranë - Aplikantët që kaluan testimin me shkrim për shkollën bazë të Policisë për “Patrullë e Përgjithshme” tani do i...

Close