|E enjte, Prill 27, 2017

Blushi: Kosova në rrugën e pavarësisë së dytë…nga Shqipëria 

Deputeti Ben Blushi duke reaguar për debatin e shpërthyer ditët e fundit për të ashtuquajturin “kombi kosovar”, shkruan se tashmë Kosovës i duhet një pavarësi e dytë, ajo nga Shqipëria.

Blushi: Kosova është sot plotësisht e pavarur nga Serbia. Por me sa duket nuk i kane mbaruar problemet. Kur shoh debatet e ditëve të fundit mendoj se ka hyre në një shteg të panjohur dhe të papritur qe pa dyshim do ta zgjidhe pa arme pa viktima dhe pa gjak por me art me muzike dhe me sport. Kjo është Pavarësia e Dyte e Kosovës ose ndryshe Pavarësia e Kosovës nga Shqipëria.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Studimi/ Ekspertët – Jo HEC-e mbi Vjosē https://t.co/XEo2h4UHEt https://t.co/5vBJi0WkCJ
11,380 people follow ALB365
Twitter Pic Thrashie Twitter Pic angie201 Twitter Pic mcskinni Twitter Pic Lorensom Twitter Pic numba1_c Twitter Pic oliannka Twitter Pic woolies0 Twitter Pic gudnylar Twitter Pic berniesp Twitter Pic B_Happy_ Twitter Pic tijana92 Twitter Pic Shyma42 Twitter Pic AndrijaF Twitter Pic frog146 Twitter Pic suparuak Twitter Pic xodlvm13 Twitter Pic Shawncha Twitter Pic adrianol Twitter Pic karineso Twitter Pic soldier_
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama: Arsimi i lartë shpëtoi nga një kancer agresiv.

     Tiranë - Një konferencë e nivelit të lartë mbi politikat në reformën e arsimit u zhvillua sot në Tiranë....

Close