|E enjte, Shkurt 23, 2017

Boçi – Gruaja po më kërkon divorcin 

Gjirokastër – Guximtar Boçi, kryetari i Gjykatës së Shkallës së Parë në Gjirokastër, i pezulluar dje nga KLD¬-ja në një intervistë të publikuar sot ekskluzivisht në gazetën “Panorama” thotë se gjithçka është manipuluar për ta dëmtuar profesionalisht dhe shkatërruar si familje.

“Do të vërtetoj në kohën e duhur, me fakte dhe me prova, gjithçka rreth komplotit që më është shkaktuar me këtë kosto kaq të lartë, siç është deri në shkatërrimin e familjes”, thekson ai, duke konkluduar se gjithçka ka prapavijë politike.

Boçi thotë se faji i tij është që e pranoi në zyrë.

“Do të pres me qetësi të gjitha veprimet që do të ndërmerren, madje me dhimbje dhe divorcin që më pret në fillim të javës nga bashkëshortja ime. kjo për shkak të asaj farse që u gatua dh eu transmetua dhe më pas do të dalë e vërteta. Mua mu shkatërrua familja në një moment gëzimi siç është dasma e vajzës sime”

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Vdes 52 vjeçari, e godet freza duke punuar tokën https://t.co/o0vPH1r2ef https://t.co/Ium6VJYj6D
507 people follow ALB365
Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ngjela – Saliu i frikësuar, numri 21 simbol ndëshkimi

Avokat Spartak Ngjela shkruan se Sali Berisha po ndjen frikë. Sipas tij, numri 21, duke iu referua datës 21 Korrik,...

Close