|E shtunë, Tetor 21, 2017

BOHO në ngjyra VJESHTE 

Çfarë ka të re në lidhje me këtë stil dhe ndiqni në vazhdim propozimin e sotëm të modës të inspiruar pjesërisht nga ngjyrat e vjeshtës dhe stili boho.

Derisa mundemi të ecim zbathur gjatë ditës, do të duhej ta bënim këtë. Na pret periudhë e ftohtë kur do të mbathim çizme, çorape të gjata dhe disa shtresa gardërobe.

Fustanet janë gjithmonë zgjedhje e mirë për variante ditore.

Verifikoni në vazhdim propozimin e sotëm të modës të inspiruar pjesërisht nga ngjyrat e vjeshtës dhe stili boho, transmeton Telegrafi.

Aktualisht sundon rregulli se “nuk ka rregulla”, që do të thotë se këtë vjeshtë do të kemi një përzgjedhje të madhe të trendeve dhe stileve të cilët do të mund t’i ndjekim dhe t’i përshtatim me shijen personale, kurse edhe më tutje të dukemi shumë modern.

1

2

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
PSE VUCIC PO TREGOHET “REALIST” ME KOSOVEN?

Nga DAVID PHILIPS - A po e shtron Vuçiqi terrenin për të marrë përsipër një barrë të madhe? Barra e...

Close