|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Bora Kokëdhima fejohet sot, ja ku 

Vajza e dytë e ish-deputetit të Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima, Bora Kokëdhima fejohet nesër.

RevistaWho.com ka zbuluar se ceremonia do të jetë tejet private dhe stilistja ka zgjedhur ta realizojë atë në jug të vendit (Dhërmi). Bora Kokëdhima ka bashkëjetuar prej vitesh me partnerin e saj dhe tashmë kanë vendosur t’i bëjnë gjërat zyrtare. Ne i urojmë Borës jetë të lumtur.

2994b80a9940b4dbb7db3ef166f7b7a6

alb365

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Iu ngul kangjella e derës në fyt, shpëton mrekullisht 11-vjeçari

Një djalosh i vogël i ka shpëtuar vdekjes për mrekulli pasi iu ngul kangjella e një dere në fyt. Shufra e hekurit 20 centimetra iu ngul pasi përpiqej të kalonte...

Close