|E shtunë, Qershor 24, 2017

Borë në Britani 

Rrugët e Britanisë janë mbuluar nga bora dhe temperaturat kanë rënë nën zero.

Temperaturat kanë rënë në -4.6, ndërsa një dimër i fortë është lajmëruar.

Britanikët edhe pse të papërgatitur tashmë kanë filluar të përballen me borën si dhe me rrugët e bllokuara.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Gjarpër me dy koka në Apolloni?! (foto) https://t.co/rwq2rR64m7 https://t.co/lFxPoQQN9H
11,396 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arrestohet 52 vjeçari, hodhi gruan nga kati i 4 për xhelozi, dëshmia (foto e video)

Fier - “ Dyshoja tek gruaja ime. U zumë, debatuam ashpër. E futa në banjë, e zhvesha, e rraha dhe...

Close