|E enjte, Qershor 29, 2017

Braçe: Rrëzimi, inskenim. Radhën e ka ish-polici i Berishës . 

Erion-Brace   Tirane – Pas arrestimeve më të fundit për rrëzimin e avionit në Divjakë dhe dëshmisë së dhënë nga Kleviol Ahmeti, ka reaguar edhe deputeti socialist Erion Braçe. Në faqen e tij në rrjetin social “Facebook”, deputeti socialist ndërsa thotë se kjo ngjarje është një inskenim për rrëzimin e avionit me drogë, Braçe shprehet se çështja do të vijojë të hetohet deri në fund “pasi radhën e ka ish-shefi i policisë në kohën e Berishës”.

“Ngjarja e Divjakes po behet shume interesante!! Njeri pas tjetrit po vihen ne pranga!!

Por mbi te gjitha; Njeri pas tjetrit po deshmojne se cka ndodhur duke treguar qartesisht inskenimin ne Divjake!!

Tani rradhen e ka ish shefi i Policise ne kohen e Sali Berishes. Te hetohet deri ne fund, deri tek i fundit qe u morr me kete!!

Aaaaa edhe nje gje; Ju kam thene qe oren e pare qe ngjarja eshte e importuar ne Divjake, nuk ka lidhje me Divjaken!!

E verteta vonon por ne fund mbetet e vertete!!”, shkruan Braçe.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ukrainë-Rusi, sot hyn në fuqi armëpushimi .

Sot ka hyrë në fuqi zyrtarisht armëpushimi i arritur mes Rusisë dhe Ukrainës me ndërmjetësimin e Kancelares gjermane Merkel dhe...

Close