|E hënë, Dhjetor 11, 2017

Britney Spears në formë dhe seksi (fotot) 

Britney Spears ka treguar frytet e punës së lodhshme për të mbajtur në formë perfekte trupin.

Këngëtarja ka postuar një foto, ku shfaqet me të brendshme rozë.

35-vjeçarja ka pozuar duke buzëqeshur para aparatit, por trupi i saj duket i tonifikuar dhe i mrekullueshëm, përcjell GSH.

Britney poston shpesh foto, ku tregon sa shumë stërvitet për të pasur një trup të mirë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
policia
Prangosen 3 vet, 6 në hetim të lirë.

    Fier - Lushnje - Nga...

Close