|E martë, Qershor 27, 2017

Britney Spears tatto në organin gjenital (foto) 

Britney Spears i ka treguar tatuazhet që i ka në zonat intime të trupit të saj.

Princesha e muzikës pop është e njohur për vënien në pah të linjave trupore, duke qenë se stërvitet rregullisht për të pasur një trup të dëshirueshëm.

Ndërsa në një postim në rrjetet sociale, ajo ka pozuar me tuta dhe me një bluzë të shkurtër.

Këngëtarja i ka ulur paksa tutat për t’i treguar tatuazhet që i posedon në zonën intime.

“Nuk ka më mirë se tutat dhe bluza pa krahë”, ka shkruar 35-vjeçarja duke ia shtuar një emocion me fytyrë të qeshur.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kotzias: Shqipëria mund të ketë zgjedhje të parakohshme

Greqi - Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Kotzias deklaron se në Shqipëri mund të ketë zgjedhje të parakohshme që...

Close