|E shtunë, Shkurt 24, 2018

Butrinti , në “Top listën” e vendeve që duhet vizituar . 

13-butrint-08-04-11-11Butrinti është përfshirë në listën e 12 destinacioneve historike që bota duhet t’i njohë .

Sipas një liste të publikuar nga “The culture trip” qyteti antik i Butrintit bën pjesë në ato vende të Europës për të cilat njerëzit dinë shumë pak dhe që duhen patjetër vizituar.

Më poshtë do mund të njiheni edhe me 11 vendet e tjera të listuara në “Top 12”.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
20 mijë persona në burg pa kryer krim

USA - Rreth 20,000 njerëz...

Close