|E premte, Dhjetor 15, 2017

Caka, Aleksi Tsipras miku im i vjetër . 

B8RM47AIQAASbzCUSA – Two old friends with the same ideology, both born WINNERS. Proud for you my best friend Aleksi..

Kështu do të shkruante në faqen e tij në facebook ish gazetari dhe tashmë aktori shqiptar në Hollivud Marko Caka . Ai ka postuar në Twitter edhe një fotografi ku ka dalë me kryeministrin e ri grek Aleksi Tsipras disa kohë më parë . Postimi në twitter është bërë në mëngjesin e sotëm .

 Në një postim tjetër caka shkruan se : “8 years ago during his Press conference with Foreign correspondent, after three my hot questions, he turned and told me – Χαίρομαι που είσαι αλβανός, και έχεις τέτοιο θάρρος. Είσαι καταπληκτικός.(I’m glad, you are Albanian, and you have such courage. You’re amazing!)
Kαι εγω Χαίρομαι για σενα, Ελλαδα γεννησε το μοναδικο, αληθινο, ειλικρινο, Τίμιος ηγετη(and me, I am glad for you, GREECE births unique, truthful, sincere, honest leader). Gëzohem që je shqiptar, ke kurajo të tillë, je i mrekullueshëm .

 

 

Untitled

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Djali vret babanë e më pas veten (video+18)

Babai nuk donte që ti jepte paratë...

Close