|E premte, Dhjetor 15, 2017

Cana mbron Mexesin. (video) 

cana_6763Philippe Mexes u rrah dje me disa futbollistë të Lazios.

Mbrojtësi i Milanit, Philippe Mexes, doli nga vetja e tij në sfidën e djeshme kundër Lazios.

Mexes u përlesh me disa futbollistë kundërshtarë, përfshirë kapitenin e Kombëtares shqiptare, Lorik Cana dhe kapitenin e Lazios, Mauri.

Ky i fundit e pësoi më keq nga francezi, teksa Cana u kap për fyti nga ky i fundit.

Në fund, Mexes u ndëshkua me karton të kuq direkt për gjestet e tij të pahijshme në fushën e lojës.


alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
polici lushnje
Pranga 63 vjeçarit, gacmoi “mbesën” 11 vjeçe.

Lushnje - Më datë 01.10.2014,nga Komisariati Policise...

Close