|E mërkurë, Tetor 18, 2017

Capello: Real Madridi nga një palnet tjetër . 

capelloSelektori i Rusisë, Fabio Capello, mendon Real Madrid është një nga ekipet më të mira në histori të futbolli dhe beson se skuadra mbretërore është në një nivel tjetër nga rivalët e tyre.

Real Madridi është ekipi më i mirë i të gjitha kohërave. Kështu mendon selektori i Rusisë, Fabio Capello, i cikli e kishte drejtuar këtë skuadër në sezonin 2005/2006.

Ish trajneri i Romës dhe Juventusit beson se kapini i Europës është në një nivel tjetër nga rivalët e tyre.

“Real Madrid është nga një tjetër planet. Ndoshta një nga ekipet më të mira të të gjitha kohërave. Reali është makinë, kure pjesa tjerë janë vetëm ekipe”, ka deklaruar ish selektori i Anglisë.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet: https://t.co/wahnaIexKS
10,432 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Publikohet video e kërcënimit të Elvis Matës: Të largojmë telefonat (foto e video)

Tiranë - Kërcënimi ndaj dëshmitarit kyc të skandalit të CEZ është publikuar nga news24. Dëshitari Elvis Mataj i cili prej...

Close