|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Çfarë bëri Lorik Cana me Rita Orën në prapasken? (video) 

Dyshja Lorik Cana dhe Rita Ora mbrëmë hapën bashkë koncertin e madh në Vatikan për Shenjtërimin e Nënë Terezës, ndërsa u pa se ata shkonin shumë bashkë.

Sidomos kjo gjë u vrenjt në parapaskenë.

Por, Rita dhe Loriku duket se ia kanë kaluar për mrekulli edhe në prapaskenë.

Në një prej videove, ish-kapiteni i kombëtares shqiptare shihet teksa e freskon Ritën me skaletën e prezantimit pas performancës të ‘What Child is This’.

Emocionet dhe i nxehti duket të jenë shmangur për yllin nga Prishtina prej gjakovarit, dora vetë. /Prive.al

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Aktori Rob Riggle ka qënë ushtar në luftën e Kosovës (fotot)

Të gjithë e njohim Rob Riggle për rolet e tij në filmat si “The Hangover”, “21 Jump Street”, “Step Brothers” etj. Mirëpo, ju nuk e keni ditur se Riggle është...

Close