|E diel, Korrik 23, 2017

Çfarë ka Flamuri me Majlindën e Roskovecit ? 

Fier – Flamur Çepele është një intelektual, banorë i Roskovecit. Ai jo pak herë me ironi apo edhe drejt për drejt ka vënë në dukje mangësi të punës së drejtuesve të institucioneve në qytetin ku ai banon, disa herë të tjera ka heddur edhe opinione.

Disa prej tyre i kemi botuar edhe në portalin e lajmeve alb365.com. Po sot Flamur Çepele ose Muli , po i thm unë e paska kap keq me kryebashkiaken e Roskovecit, Majlinda Bufin. Muli në një postim në facebook në llogarinë e tij shkruan se yonja kryebashkiake Majli  nuk na dashka që  bashkëfshatar e saj të kenë prona të hipotekuara dhe për ktë gjë ajo shkoka vet deri ne ALUIZN në Fier mku u bëka presion edhe punonjësve që përpunojne dosjet me dokumenta. Muli shkon deri aty sa thotë se vet zonja Majli pronat e saj i ka bërë me hipotekë , ndërsa të bashkëqytetarëve të saj jo.

Ja dhe postimi i Flamur Çepeles

untitled

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Pushuesit kosovarë gjenë ‘belanë’ në Vlorë https://t.co/AvNwnPz9Rx https://t.co/LFzVxjYHmm
11,312 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Transformohen qelizat e kancerit të pankreasit në qeliza normale

Adenokarcinoma infiltrative duktale e pankreasit, që më së shumti i referohemi si “kanceri i pankreasit” renditet e katërta në kuadër...

Close