|E mërkurë, Shkurt 21, 2018

Ç’farë po ndodh me gjoksin e bukuroshes Kylie Jenner? (fotot) 

Fotot e postuar së fundmi nga Kylie Jenner kanë shkaktuar mjaft polemika dhe thashetheme.

Zmadhimi I tepruar I gjoksit të bie në sy menjëherë.Sipas InTV mësohet se Kylie më parë kishte mohuar zërat e një kirurgjie plastike duke u justifikuar se “iu frynë për shkak të periudhës së muajit”.
Fotot e pushimeve të saj në Costa Rica dolën e tepruan për t’u dhënë zjar thashethemeve.Ajo shfaqet me gjoksin tejet të zmadhuar, të cilat I kalojnë çdo “fryrje natyrale” të mundshme.
Bukuroshja 19-vjeçare siç duket nuk u mjaftua me justifikimet për fryrjen e buzëve,gjë që e pranoi më pas me gojën e saj për ndërhyrjen por bëri dhe një herë “boom” të madh edhe me gjoksin.
E teksa ne shijojmë’rritjen natyrale”në vazhdim të gjoksit të Kylie Jenner ,le të presim ç’farë justifikime do nxjerë në vijim.
Për më tepër fotot më poshtë do ju qartësojnë më shumë.

PergatitiJ Bame/alb365

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja personat që kërkohen nga policia ( lista me merat e fotot)

Janë 709 personat më të...

Close