|E premte, Qershor 23, 2017

Cfarë problemi kanë TAP, Bashki, Albpetrol dhe Ujësjellësi?! 

Fier – Kryebashkiaku I Fierit Armando Subashi, drejtori I Albpetrol sha Endri Puka, drejtuesi I TAP-it Dhimitraq Marku dhe drejtori I Ujësjellësit në Fier Pirro Ndreu janë takuar në verandën e një hoteli në qëndër në Fier e kanë diskutuar gjat nes tyre.

Diksutimet kanë qënë me gjeste në një farë mënyre pasi vet lëvizjet  si dhe dhënia e marrja e disa dokumentave shkresore  bënte që kush kalonte pran tyre u tërhiqte vemendjen.

Se cfarë problem ka, se kush e ka këtë problem kjo ende nuk dihet e nuk është bërë prezente nga pjesmarrësit, por që më vonë këtij grupi i është bashkuar edhe prefekti qarkut Xhevit Bushaj.

Për më tepër shikoni fotot

img_0621 img_0622 img_0623 img_0624

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Shqipëri- Serbi, Fox sport: “Jo dronë ju lutem!”

Mediat amerikane i kanë kushtuar vëmendje ndeshjes që do të mbahet në “Elbasan Arena” më 8 tetor Shqipëri- Serbi “Fox...

Close