|E enjte, Korrik 27, 2017

Çfarë të ketë Dua Lipa?! 

Kengetarja e njohur Dua Lipa ka postuar nje foto ku ka shkelur syrin por ka nxjerr edhe gjuhen jashte. Cfare te kete vall Dua? Kuj ia drejton keto gjeste?!

img_0434

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ksamilit të ‘mbarsur’ i plasin ujrat (foto e video) https://t.co/fz40qwG8vP https://t.co/U6TAxehqG0
11,300 people follow ALB365
Twitter Pic NateMain Twitter Pic AnilaLil Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
17 Nëntori, Athina në flakë

Greqi - Kryeqyteti Helen, Athina është përfshirë këtë të enjte nga protesta masive dhe të dhunshme në kujtim të 43...

Close