|E hënë, Shkurt 19, 2018

Chloe Kan me gjoks bombastik në Dubai (fotot) 

Khan vazhdon me trikat e saj

Gjoksmadhja Chloe Kan ka treguar edhe njëherë gjoksin e saj artificial derisa ka treguar gjoksin e saj të madh që i ka kushtuar 100 mijë funta.

Ajo është e njohur si e pasionuar pas bukurisë plastike dhe këtë e tregon edhe në një parti në jaht në Dubai të martën.

Nëna e një fëmijë ka treguar asetet esaj seksi edhe pse ndonjëherë silikoni ka treguar deformimet e saj.

Bukuroshja edhe në këtë rast ka dashur të tregojë se dëshiron që të jetë në qendër të vëmendjes. /GazetaExpress/

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Një i plagosur me armë zjarri (fotot)

Elbasan - Një person mbeti...

Close