|E hënë, Tetor 23, 2017

Chris Brown pas daljes nga burgu feston me yje te filmave porno. 

130251    Chris Brown e ka shijuar sic duhet lirimin nga burgu pas 108 diteve. Ai shoqerohej nga e dashura e tij Karrueche Tran, nga miq te tij dhe nga dy yje te filmave erotike.
Fotot e kesaj feste jane publikuar ne Instragram ku Chris ishte duke kaluam mjefte mire dhe kishte hehdur pas kraheve ditet e burgut.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet: KUJDES/ Kopilat po vjedhin lokale e banesa, policia konstaton https://t.co/JP1KBbfvmG via @wwwalb365com
10,375 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Fëmija juaj autik? Përgjigjja është te sytë e tij

Autizmi mund të jetë shpesh i vështirë për t’u diagnostikuar. Por dy grupe të veçanta studiuesish kanë zhvilluar një teknikë...

Close