|E diel, Nëntor 19, 2017

Çifti i kërkon Rita Orës ta bëjnë ‘treshe’ 

Rita Ora refuzoi Mel B dhe Stephen Belafonte kur ata i kërkuan asaj të merrte pjesë në ‘treshe’.

Rita thuhet se refuzoi ‘treshen’ me Mel B dhe bashkëshortin e saj tashmë të huaj Stephen Belafonte. Sipas The Sun, këngëtarja 26-vjeçare ka qenë objektivi i çiftit dhe këtë ofertë e kanë paraqitur pas një darke në Hollywood tre vjet më parë.

Burimet e The Sun kanë treguar se Rita ka qenë e ftuar në shtëpinë e çiftit, por ajo i ka refuzuar, madje ka qenë e habitur kur i kanë bërë atë pyetje.

Ajo ishte në atë darkë vetëm me arsye pune dhe diçka tjetër as që diskutohej, andaj me ‘edukatë’ ajo refuzoi kërkesën.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
1300 kontenierët? CNN zgjeron skandalin: 5 qytetet shqiptare ku janë groposur lëndët kimike

Lajmi për zhdukjen në Shqipëri të 1300 kontenierëve me lëndë kimike është bërë lajm kryesor edhe në mediat greke. Pas...

Close