|E hënë, Shkurt 19, 2018

Cifti ngec “ngjitur” për 8 orë, provuan pozicion të Kamasutrës. 

Kamasutra .
Kamasutra .

Kamasutra .

    Zimbabve – Episodi i çuditshëm ka ndodhur me dy të martuar në Zimbabve.
Është nga ato historitë e pabesueshme, por që duket se ka ndodhur vërtet në një qytet të Zimbabwe. Teksa bënin seks në një pozicion absurd të Kamasutras, një çift është bllokuar për 8 orë.
Episodi i çuditshëm ka ndodhur me dy të martuar, që janë identifikuar si Cain Chamhuze, 24 vjeç dhe Vongai Nhopi, 19 vjeç.
Krejt në mënyrë të pakuptimtë, ata kanë ngecur pa pasur mundësi të “shqiten” nga ora 2 e natës deri në 10 të mëngjesit të ditës pasardhëse.
Për t’i ndarë është dashur ndërhyrja e të atit të djalit. Përderisa burrë e grua nuk arrinin më të zgjidheshin nga pozicioni seksual që kishin ndërmarrë, fillimisht kishin kërkuar ndihmën e fqinjëve, të cilët mbërritën menjëherë në dhomën e gjumit të çiftit.
“Dëgjuam britmat dhe hymë – ka rrëfyer njëri prej fqinjëve -. Madje në një moment të parë besuam se burri kishte vdekur, por e shoqja thoshte se e ndjente që merrte frymë”. Mësohet se ka pasur edhe nga ata, të cilët kanë bërë fotografi teksa të dy kërkonin të liroheshin prej njëri-tjetrit.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Avokati i Gjykatës së Lartë në shërbim të grupit shqiptar të kokainës

Britani - Një avokat që...

Close