|E shtunë, Maj 27, 2017

Cila është ajo në krah të Gaxhës? 

Në një rrëfim të rrallë, Adrian Gaxha foli gjerë e gjatë për jetën e tij private.

Ai zbuloi se për mbi një vit, ai ka qenë në një lidhje sekrete me një vajzë nga Franca, me të cilët gjërat i ka përfunduar rreth tre muaj më parë duke qenë tashmë single.

Por, të paktën paraqitjet në publik, Adriani nuk po i bën si i tillë.

Në adresë të Prive.al sonte ka ardhur një fotografi që shfaq sipas gjasave, këngëtarin e njohur përkrah një femre në një prej qendrave më të mëdha tregtare të Shkupit.

Ndryshe, edhe gjatë verës patëm raportuar me foto tjera paparazzi që shfaqnin këngëtarin tejet të afërt në zonën përkrah Vardarit nën shoqërinë e një femre. Se cila është e vërteta, aktualisht nuk dihet.

alb365/Prive.al/

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: A është kjo makina 100 mijë euro e Leka Zogut të II? https://t.co/6XCcRijh3X https://t.co/unfUAVRQhB
11,292 people follow ALB365
Twitter Pic gurutran Twitter Pic judyrobi Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u Twitter Pic brando_9 Twitter Pic Compa_Ab Twitter Pic BigbangP
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
3 vjet më parë vdiq, rikthehet në shtëpi dhe sheh varrin e tij

Më 2012, anëtarë e familjes së Ma Jixiang i varrosën eshtrat e tij të djegur në Xiangtang, Kinë. Ose kështu...

Close