|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Cila e ka mallkuar Shpat Kasapin?! 

Shpat Kasapi që dikur ishte aq aktual e aktiv, sot sikur po hesht. Pse po rri kaq largë djaloshi që një herë e një kohë bëri për vete gjithë ata njerëz?

Me sa duket Afërdita Dreshaj ja la këmbën e keqe, pasi që nga ndarja me të më nuk pa hajër, shkruan “Kosovarja”.

Çfarë duhet të bëjë Shpati që të jetë ai që ka qenë, ta rikthejë edhe një herë vëmendjen kah vetja? Të zë të dashur të re, apo te zhvishet më shumë se ç’është zhveshur në këtë foto të para disa vitesh?

Një është e sigurt, ka ardhur koha që Shpat Kasapi të punoj me strategji

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
30 milionë italianë nisin pushimet – Për ne ska krizë

Itali - Është koha për të pushuar për miliona Italianë. Dhe pse kriza financiare vazhdon të preokupojë panoramën ekonomike e sociale në vend, italianët nuk heqin dorë nga rituali i pushimeve...

Close