|E hënë, Dhjetor 11, 2017

Çiljeta fik qirinjtë në krah të Alban Hoxhës (video) 

Mes miqsh, të afërm dhe familjarë, këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka festuar sot ditëlindjen e saj të 32-të.

Në krah të familjes dhe të fejuarit, portierit Alban Hoxha, Çiljeta është ngritur në këmbë për të fikur qirinjtë e tortës, megjithëse me pakëz vështirësi, ndërsa miqtë i kanë kënduar “Happy Birthday”, gjatë mbrëmjes festive. Por dita e sotme është edhe më e veçantë për këngëtaren pasi katër vite më parë solli në jetë djalin e saj, Fernandon./Newsbomb.al/

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
U PËRDORËT

Nga ARiAN NIKA - U përdorën. U...

Close