|E mërkurë, Prill 26, 2017

Çmenden pushuesit,”Më mirë zhveshur” (fotot) 

Ajo është e njohur më së mirë nga reality show ‘Towie’ dhe ka forma bombastike.

Ylli i televizionit, Pascal Craymer, në fotosesioni e fundit është dukur përvëluese.

E veshur në bikini të bardha ajo i ka lënë shumë pak imagjinatës duke zbulur më shumë se që është pritur.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Partia Socialiste: Ka pasur takime dhe jo konflikt https://t.co/cRppB32jSw https://t.co/oVN4gWwHrn
11,477 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Dokle-Ramës: Kot si bëre ftesë Dhori Kules për në Rilindje…Zorrët në gojë i kam!

Vajza e deputetit socialist, Namik Dokle, Anika Dokle, i është drejtuar ashpër Kryeministrit Edi Rama. Ky i fundit në një...

Close