|E martë, Tetor 24, 2017

Ç’mendet moti, 8 mije rrufe ne 2 ore. 

88767_1   Britani – Mbi 8000 shkarkesa elektrike brenda dy orëve kanë goditur Evropën mëngjesin e sotëm. Sipas BBC vetëtimat dhe rrufetë kanë bërë që në shumë aeroporte të ketë vonesa në fluturime.

Pasagjerët kane qenë të detyruar të presin për më tepër se një orë e 39 minuta për shkak të rrufeve. Mbi 75 fluturime, kanë pasur vonesa prej më shumë një orë dhe 12 të tjera mbi 20 minuta.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Trend i ri – Rrobabanjot e mbuluara, shitjet arrijnë maksimume

Ndonëse u kritikuan, ato tashmë përdoren jo vetëm si veshje fetare. Kur u hodh në treg, fillimisht në mars, koleksioni...

Close