|E enjte, Qershor 22, 2017

Ç’mendet moti, 8 mije rrufe ne 2 ore. 

88767_1   Britani – Mbi 8000 shkarkesa elektrike brenda dy orëve kanë goditur Evropën mëngjesin e sotëm. Sipas BBC vetëtimat dhe rrufetë kanë bërë që në shumë aeroporte të ketë vonesa në fluturime.

Pasagjerët kane qenë të detyruar të presin për më tepër se një orë e 39 minuta për shkak të rrufeve. Mbi 75 fluturime, kanë pasur vonesa prej më shumë një orë dhe 12 të tjera mbi 20 minuta.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Anulohet Samiti i BE

Fati i Greqisë do të jetë një temë e nxehtë sot në takimin e liderëve të 19 shteteve të eurozonës,...

Close