|E diel, Dhjetor 17, 2017

Coco Austin i tregon të gjitha! (foto+18) 

4036Bukuroshja amerikane Coco Austin njihet për ‘asetët’ e saj bombastike. Kjo është arsyeja që ajo asnjëherë nuk e humbet rastin për t’i shfaqur linjat e saj seksi, ngjashëm siç po veprojnë kohëve të fundit shumë modele e këngëtare vendore e ndërkombëtare.

Mirëpo për dallim nga Amber Rose, Kallashi e Shkëndije Mujaj, bukuroshja amerikane Coco qëndron për një nuancë me mirë me ‘asetët’ e saj shpërthyese.

Më poshtë mund t’i shihni disa fotot të Cocos dhe vet të gjykoni se kush ka ‘asetët’ me të çmueshme.

TheAmeRicanKid coco-main_1683086a coco-heat-wave cococancan Coco-Austin-Bikini-9 Coco005 203f16803aa305772bb4528cc34e3aada69d67b89b7e871b06f798af 138355128668f7b9cb Coco-313x400 COCO-ASS_TWITTER-4 coco_005 coco_nicole_austin_365380S1 coco-austin cocoaustin5 coco3-3

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arrestohet 43 vjeçari për dhunë në familje

Fier - Nga Specialistët për krimet në...

Close