|E shtunë, Nëntor 18, 2017

‘Çokollata’ që ndez rrjetet sociale (fotot) 

Yovanna Ventura është njëra ndër modelet seksi e cila po e çmend instagramin.

Yovanna njihet për format e saj bombastike, është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo është shumë e ndjekur , këtë e dëshmojnë fotografitë e nxehta që ajo ka postuar.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Shperthim ne TEC-in e KEK. 3 te vdekur dhe 13 te plagosur.

    Kosove - Një shpërthim i madh ka ndodhur në Koorporatën Elektroenergjitike të Kosovës (KEK), jashtë kazanave të Kosovës...

Close