|E shtunë, Shtator 23, 2017

Courtney Stodden del në rrugë pa sytjena (fotot) 

Ylli televiziv Courtney Stodden ka lënë pa fjalë të gjithë me paraqitjen e saj.

Ajo kishte veshur një triko dhe ajo që ra në sy ishte mungesa e sytjenave dhe ekspozimi i thithkave, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Kujtojmë se Stodden është e njohur për paraqitjet e saj provokative si dhe ekspozimin e aseteve të saj bombastike.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Deti në Himarë mbush rrugët me rërë . (fotot)

Vlorë - Dallgët e fuqishme të detit kanë bërë që trotuaret e Himarës të mbulohen nga rëra. Mëngjesin e sotëm...

Close